Preloader
  • Adres
    ul. Przylesie 1A 03-153 Warszawa

Naprawy Powypadkowe Bezgotówkowe

Naprawy Powypadkowe Bezgotówkowe

Likwidacja szkody komunikacyjnej z polisy OC/AC to obszerny proces składający się z wielu czynności, a sama naprawa blacharsko lakiernicza to tylko jego mała część. Pierwszym etapem jest zgłoszenie szkody – tu pomagamy Państwu w kwestiach formalnych tzn; wypełniamy dokumenty, wprowadzamy do systemu, informujemy ubezpieczyciela o zdarzeniu i umawiamy rzeczoznawcę. Następnie zabezpieczamy uszkodzony pojazd do czasu przyjazdu pracownika ubezpieczalni, oraz nadzorujemy wizytę rzeczoznawcy i pomagamy w demontażu uszkodzonych elementów w celu dokładnego opisu zaistniałych szkód.

Po tych krokach ubezpieczyciel często proponuje tzw. „szybką gotówkę” która zazwyczaj nie pokrywa nawet połowy kosztów. Kwota ta jest jednak nie wiążąca i nie stanowi górnej granicy odszkodowania. Na tym etapie jako serwis blacharsko lakierniczy zgłaszamy dodatkowe oględziny i ewentualnie wdrażamy
proces reklamacyjny. Oczywiście od momentu do końca naprawy zapewniamy Państwu samochód zastępczy klasy nie gorszej niż auto które mam zostawiacie.

Następnie analizujemy otrzymany przez ubezpieczalnie opis i na jego podstawie sporządzamy własny kosztorys do akceptacji ubezpieczyciela. Po otrzymaniu zatwierdzenia naszego kosztorysu przystępujemy do naprawy, która odbywa się zgodnie z technologią producenta na oryginalnych częściach zamiennych.

Na koniec wystawiamy faktury dla ubezpieczalni o refundację poniesionych kosztów, dzięki czemu nasi klienci nie uczestniczą finansowo w całym procesie likwidacji szkody, a wykonywane przez AUTO-PUCHALSKI naprawy bezgotówkowe zaoszczędzają poszkodowanym mnóstwo cennego czasu i niepotrzebnego stresu.

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy AUTO-PUCHALSKI
Masz pytanie?

Napisz do nas