Preloader
  • Adres
    ul. Przylesie 1A 03-153 Warszawa

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Nawet najlepszym kierowcom, mimo przestrzegania przepisów ruchu drogowego przydarzają się stłuczki. Sytuacja taka może być dla nas dużym utrudnieniem, ponieważ samochód w dzisiejszych czasach jest nieodzownym elementem naszej codzienności. W związku z tym, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując szybki wynajem pojazdu zastępczego, który pozwoli Ci utrzymać dotychczasowy komfort życia.

Zadzwoń, a my podstawimy auto pod wskazany adres, załatwimy wszystkie formalności i rozliczymy Cię bezgotówkowo z ubezpieczalnią. Zapewniamy samochód zastępczy z OC sprawcy tej samej klasy, co uszkodzony pojazd. Warto wiedzieć, że czas na jaki przysługuje nam wynajem samochodu zastępczego zależy od wielkości uszkodzeń auta. Wyróżnia się też podział szkody na dwie kategorie:

szkoda częściowa – ma miejsce wtedy, gdy wartość naprawy nie przekracza wartości uszkodzonego pojazdu. W takim przypadku ubezpieczyciel musi pokryć wynajem auta zastępczego od momentu zgłoszenia szkody do końca naprawy, łącznie z czasem załatwiania wszystkich formalności, ustalaniem kosztów naprawy przez warsztat, zamawianiem części itp.

szkoda całkowita – stwierdza się, kiedy stopień uszkodzeń i koszty naprawy pojazdu przewyższają jego wartość. Wówczas auto zastępcze z OC sprawcy należy się do dnia wypłaty odszkodowania z możliwością uzasadnionego przedłużenia o kilka dni z racji nabycia nowego samochodu.

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy AUTO-PUCHALSKI
Masz pytanie?

Napisz do nas